of a wide range of products which include white marble paper weight, marble paper weight with branding for promotional gifts, marble paper weight and white marble paper weight for desktop.
₹ 125 / Piece Get Latest Price
| Shape | Custom Shape |
| Weight | 50–100 g |
| Marble Type | White Marble |
| Finish | Polished |
| Diameter | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Usage | Promotional Gift, Event Giveaway, Paperweight Only, Corporate Gift, School Gift, Office Table, Religious Gift |
| Customization | Name Engraving, Logo Printing, Bulk Branding, Logo Engraving, UV Printing, Gift Box Packing |
| Base Material | Marble |
| Country of Origin | India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 49 / Piece Get Latest Price
| Shape | Triangle |
| Weight | 50–100 g |
| Marble Type | White Marble |
| Finish | Polished |
| Diameter | 40 mm |
| Height | 25 mm |
| Usage | Office Table, Souvenir, Award, Corporate Gift, School Gift, Religious Gift, Event Giveaway, Paperweight Only, Promotional Gift, Home Decor |
| Customization | Color Filling, Photo Printing, Gift Box Packing, Bulk Branding, UV Printing, Logo Printing, Name Engraving, Logo Engraving |
| Base Material | Marble |
| Country of Origin | India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 299 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Weight | 50–100 g |
| Marble Type | Grey Marble |
| Finish | Polished |
| Diameter | 50 mm |
| Height | 30 mm |
| Usage | School Gift, Religious Gift, Event Giveaway, Corporate Gift, Award, Promotional Gift, Home Decor, Paperweight Only, Souvenir, Office Table |
| Customization | Logo Engraving, UV Printing, Gift Box Packing, Name Engraving, Color Filling, Bulk Branding, Logo Printing, Photo Printing |
| Base Material | Marble |
| Country of Origin | India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 249 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Weight | 50–100 g |
| Marble Type | Grey Marble |
| Finish | Polished |
| Diameter | 60 mm |
| Height | 30 mm |
| Usage | Corporate Gift, Paperweight Only, Religious Gift, School Gift, Office Table, Promotional Gift |
| Base Material | Marble |
| Country of Origin | India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 249 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Size | 60x240 cm |
| Material | Marble |
| Type | Indoor |
| Design | Hand painting |
| Usage/Application | Home |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 132 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Size | 60x240 cm |
| Material | Marble |
| Design | Carving |
| Shape | Square |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 299 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Size | 4 x 4 inch |
| Material | Marble |
| Type | Indoor |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Grahvatika |
Minimum order quantity: 100 Piece
Arjun Khandelwal
Grahvatika
156, Natanion Ka Rasta, Tripoliya Bazar, Modikhana, Computer And Stationery House
Jaipur - 302003, Rajasthan, India