Our range of products include white marble planter, marble planter pots, marble dry fruit platter and black marble and brass planter.
₹ 299 / Piece Get Latest Price
| Shape | Square |
| Mounting Type | Tabletop |
| Finish | Polished |
| Diameter | 9 to 12 in |
| Height | 11 to 18 in |
| Usage Area | Lobby, Indoor, Balcony |
| Material | White Marble |
| Color | White |
| Pattern | Plain |
| Drainage Hole | With Hole |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 599 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Mounting Type | Tabletop |
| Finish | Polished |
| Height | 2 Feet |
| Material | Marble |
| Color | White |
| Usage/Application | Indoor and Outdoor |
| Finishing | Polished |
| Type | Indoor |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 1499 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Mounting Type | Tabletop |
| Finish | Polished |
| Height | 1 Feet |
| Material | Marble |
| Color | White |
| Usage/Application | Flower Pot |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 799 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Number of Sections | 3 |
| Shape | Round |
| Length | 150 mm |
| Decorative Work | Plain |
| Lid Included | Without Lid |
| Usage Occasion | Festival, Anniversary, Any Occasion, Housewarming, Wedding, Return Gift, Corporate Gift, Diwali |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 599 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Mounting Type | Floor |
| Finish | Polished |
| Diameter | Up to 8 in |
| Height | Up to 10 in |
| Usage Area | Indoor |
| Material | Black Marble |
| Color | Black |
| Pattern | Plain |
| Drainage Hole | Without Hole |
Minimum order quantity: 100 Piece
Arjun Khandelwal
Grahvatika
156, Natanion Ka Rasta, Tripoliya Bazar, Modikhana, Computer And Stationery House
Jaipur - 302003, Rajasthan, India