₹ 599 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Round |
| With Handle | Without Handle |
| Length | 250 mm |
| Thickness | 12 mm |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Decor, Serving, Office, Hotel |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | Stone Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 299 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Art Work | Plain Polish |
| Usage | Religious Gift, Office Desk, Home Decor, Corporate Gift |
| Capacity | 6–10 pens |
| Shape | Rectangular |
| Finish | Glossy Polish |
| Base Material | Marble |
| Color Theme | White |
| Pack Type | Gift Box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 349 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | Makrana Marble |
| Work Type | Hand Painted |
| Usage | Decor, Religious, Wedding Gift, Gift, Corporate Gift |
| Display Type | Analog |
| Theme | Traditional |
| Power Source | Button Cell |
| Shape | Round |
| Dial Color | Multi Color |
| Height | 5 To 6 Inch |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 299 / Piece Get Latest Price
| Frame Size | 4×6 inch |
| Marble Type | Makrana Marble |
| Finish | Polished |
| Frame Shape | Square |
| Usage | Office, Gift, Home, Decor, Temple |
| Color | White |
| Weight | 0.5–1 kg |
| Packaging Type | Gift Box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 149 / Piece Get Latest Price
| Shape | Square |
| Weight | 50–100 g |
| Marble Type | White Marble |
| Finish | Polished |
| Diameter | 40 mm |
| Height | 25 mm |
| Usage | Promotional Gift, Office Table, Corporate Gift, Paperweight Only, Home Decor, School Gift |
| Customization | Logo Printing |
| Base Material | Marble |
| Country of Origin | India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 499 / Piece Get Latest Price
| Base Material | Marble |
| Stand Type | Single Side |
| Text Type | Engraved |
| Size | 250 x 60 mm |
| Finish | Polished |
| Usage | Office, Hotel, Hospital, Bank, Reception |
| Name Slot Type | Fixed Plate |
| Language | Multi Language |
| Logo Printing | On Request |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Base Material | Marble |
| Base Shape | All Shape |
| Base Size | 3–4 inch |
| Top Fitting Type | Flat Top |
| Color | black & white |
| Engraving Plate | Yes |
| Finish | Glossy |
| Usage | Award Base, Trophy Base |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Base Material | Marble |
| Base Shape | Round |
| Base Size | 3–4 inch |
| Color | Black |
| Engraving Plate | Yes |
| Finish | Glossy |
| Usage | Trophy Base, Award Base |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Base Material | Marble |
| Base Shape | Round |
| Base Size | 3–4 inch |
| Top Fitting Type | Flat Top |
| Color | White |
| Engraving Plate | Yes |
| Finish | Glossy |
| Usage | Trophy Base, Award Base |
Minimum order quantity: 100 Piece
Arjun Khandelwal
Grahvatika
156, Natanion Ka Rasta, Tripoliya Bazar, Modikhana, Computer And Stationery House
Jaipur - 302003, Rajasthan, India