Offering you a complete choice of products which include printed marble tea coasters for diwali gifts customized marble coaster for corporate gifts, customized marble coaster for gifting corporate marble gifts, printed marble coasters customized marble tea coaster for gifting corporate marble gifts, laser engraved marble coaster for corporate gifting marble customized gifts for diwali, printed marble coasters for corporate gifting personalized marble coaster for diwali gifts and customized marble and wood table clock for gifting.
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Color | White |
| Finish | Polished |
| Material | Marble |
| Type | Marble Tea Coaster |
| Size | As per Client's Requirement |
| Brand | Grahvatika |
| Shape | As per Client's Requirement |
| Surface | Polished |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 115 / Piece Get Latest Price
| Surface Finish | Polished |
| Size | As per Client's Requirement |
| Material | Marble |
| Usage/Application | Marble Tea Coaster |
| Color | Black |
| Shape | As per Client's Requirement |
| Brand | Grahvatika |
| Coaster Length | As per Client's Requirement |
₹ 99 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 10 mm |
| Color | As per Client's Requirement |
| Size | As per Client's Requirement |
| Material | Marble |
| Surface | Polished |
| Usage/Application | Hotel |
| Type | Marble Tea Coaster for Corporate Gifting |
| Brand | Grahvatika |
₹ 110 / Piece Get Latest Price
| Surface Finish | Polished |
| Material | Marble |
| Size | As per Client's Requirement |
| Color | Black |
| Shape | As per Client's Requirement |
| Brand | Grahvatika |
| Coaster Length | As per Client's Requirement |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Color | Black |
| Usage/Application | Personalized Marble Tea Coaster |
| Material | Marble |
| Type | Personalized Marble Tea Coaster |
| Size | As per Client's Requirement |
| Brand | Grahvatika |
| Shape | As per Client's Requirement |
₹ 250 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Work Type | Plain |
| Usage | Gift, Corporate Gift, Religious, Decor, Wedding Gift |
| Display Type | Analog |
| Theme | Plain |
| Usage/Application | Office |
| Shape | Square |
| Clock Type | Analog |
| Brand | Grahvatika |
| Finishing | Polish |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 1999 / Piece Get Latest Price
| Box Type | Jewelry Box |
| Length | 76–100 mm |
| Marble Type | Makrana White |
| Color | Golden |
| Usage/Application | Home |
| Size | 5x5 Inch |
| Brand | Grahvatika |
| Surface | Polished |
| Shape | Curve |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 110 / Piece Get Latest Price
| Size | 5 Inches |
| Usage/Application | Temple |
| Color | Golden |
| Shape | Square |
| Brand | Grahvatika |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 1100 / Piece Get Latest Price
| Height | 18 inch (1.5 ft) |
| Marble Type | Makrana Marble |
| Color | Multicolor |
| Suitable For | Office |
| Size | 1 Feet |
| Brand | Grahvatika |
| Pose | Sitting |
| Posture | Standing |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 130 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 10 mm |
| Color | Brown |
| Size | As per client's Requirement |
| Shape | As per client's Requirement |
| Material | Marble |
| Surface | Polished |
| Usage/Application | Office |
| Type | Customized Marble Tea Coaster for Gifting |
| Brand | Grahvatika |
₹ 125 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 10 mm |
| Color | As per Client's Requirement |
| Size | As per Client's Requirement |
| Shape | As per Client's Requirement |
| Material | Marble |
| Surface | Polsihed |
| Design/Pattern | As per Client's Requirement |
| Type | Marble Tea Coaster for Corporate Gifting |
| Brand | Grahvatika |
₹ 120 / Piece Get Latest Price
| Surface Finish | Polished |
| Type | Indoor |
| Size | As per Client's Requirement |
| Color | As per Client's Requirement |
| Shape | As per Client's Requirement |
| Packaging Type | As per Client's Requirement |
| Brand | Grahvatika |
₹ 120 / Piece Get Latest Price
| Type | Indoor |
| Material | Marble |
| Size | 4 x 4 inch |
| Usage/Application | Marble Tea Coaster for Hotels |
| Special Purpose | Branding Purpose |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | White |
| Coaster Length | As per Client's Requirement |
| Brand | Grahvatika |
| Shape | As per Client's Requirement |
| Surface | Polished |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 430 / Piece Get Latest Price
| Surface Finish | Polished |
| Type | Indoor |
| Size | 10 inch |
| Material | Marble |
| Shape | As per customer's requirement |
| Colour | As per customer's requirement |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 299 / Piece Get Latest Price
| Surface Finish | Polished |
| Type | Indoor |
| Material | Marble |
| Usage/Application | Incense Stick Holder/ Aggarbatti Stick Holder |
| Color | As per client's Requirement |
| Brand | Grahvatika |
| Pack Contain | Incense Stick Holder/ Aggarbatti Stick Holder |
| Wedding Gifts | Incense Stick Holder/ Aggarbatti Stick Holder |
| Box | Available |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 130 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 10 mm |
| Color | Brown |
| Size | As per Client's Requirement |
| Shape | As per Client's Requirement |
| Material | Marble |
| Usage/Application | Hotel |
| Type | Marble Tea Coaster for Wedding Gifts |
| Brand | Grahvatika |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 99 / Piece Get Latest Price
| Surface Finish | Polished |
| Type | Indoor |
| Size | 60x120 cm |
| Usage/Application | Marble Vanity Tray |
| Design | Art Deco |
| Color | White |
| Shape | As per Client's Requirement |
| Pattern | As per Client's Requirement |
| Finishing | Polished |
| Wash Care | Dry clean |
₹ 99 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 10 mm |
| Color | As per Clients Requirement |
| Size | As per Clients Requirement |
| Shape | As per Clients Requirement |
| Material | Marble |
| Surface | Polished |
| Usage/Application | Gifting |
| Type | Printed Marble Tea Coaster For Gifting |
| Brand | Grahvatika |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 120 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 10 mm |
| Color | Brown |
| Shape | As per client's requirement |
| Material | Marble |
| Product Type | Marble Tea Coaster for Corporate Gifts |
| Brand | Grahvatika |
Arjun Khandelwal
Grahvatika
156, Natanion Ka Rasta, Tripoliya Bazar, Modikhana, Computer And Stationery House
Jaipur - 302003, Rajasthan, India