Providing you the best range of white marble tray for gifting , marble platter, lotus motif marble trays and platter, marble office desk organizer, marble vanity tray for makeup table, decorative marble trays and black marble tray with gold edge with effective & timely delivery.
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Rectangular |
| With Handle | Without Handle |
| Design | Art Deco |
| Color | White |
| Type | Indoor |
| Finishing | Polished |
| Wash Care | Dry clean |
| Quantity Per Pack | 1 pcs. |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 1400 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Designer |
| With Handle | Without Handle |
| Size | 12 x 7 inch |
| Type | Indoor |
| Color | White |
| Material | Marble |
| Design/Pattern | Stone Inlay |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 999 / Piece Get Latest Price
| Product Type | Table Top |
| Marble Type | White Marble |
| Work Type | Plain |
| Finish | Polished |
| Usage | Gift, Corporate Gift, Pooja, Temple, Office, Home Decor |
| Theme | Human Figure |
| Color | White |
| Country of Origin | India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 375 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Usage/Application | Vanity Tray |
| Type | Indoor |
| Size | 60x120 cm |
| Finishing | Polished |
| Wash Care | Handwash |
| Quantity Per Pack | 1 |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 799 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Usage/Application | Platters |
| Type | Indoor |
| Size | 10x10 inches |
| Shape | Floral |
| Finishing | Polished |
| Wash Care | Dry clean |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 499 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | Black Marble |
| Shape | Round |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Hotel, Serving, Decor, Center Table, Jewellery |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 599 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Rectangular |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Decor, Serving, Hotel |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 299 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Designer |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Designer |
| Usage Application | Serving, Hotel, Pooja, Decor |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 549 / Piece Get Latest Price
| Design | Art Deco |
| Color | White |
| Type | Indoor |
| Size | 60x120 cm |
| Pattern | Solid |
| Finishing | Polished |
| Wash Care | Handwash |
| Model Name/Number | Marble Tray Set |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 599 / Piece Get Latest Price
| Design | Art Deco |
| Usage/Application | Platter or Cheese Board |
| Type | Indoor |
| Size | 10 x 10 inch |
| Shape | Round |
| Finishing | Polished |
| Wash Care | Dry clean |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | White |
₹ 849 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Type | Indoor |
| Size | 12 x 12 inch |
| Finishing | Polished |
| Wash Care | Dry clean |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 199 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Designer |
| With Handle | Without Handle |
| Length | 250 mm |
| Thickness | 10 mm |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Office, Jewellery, Decor |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 499 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Designer |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Office, Hotel, Serving, Decor, Center Table, Jewellery, Pooja |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 799 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Designer |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Hotel, Center Table, Pooja, Cheese Board, Office, Decor, Jewellery, Serving |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 799 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Round |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Cheese Board, Decor, Jewellery, Center Table, Pooja, Hotel, Serving, Office |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 599 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Round |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Office, Jewellery, Decor, Pooja, Hotel, Serving, Center Table |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 499 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Square |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Serving |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 699 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Designer |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Jewellery, Bathroom, Hotel, Pooja, Decor, Serving |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 499 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Rectangular |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Serving, Pooja, Hotel, Decor |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 499 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Round |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Hotel, Pooja, Center Table, Serving, Decor |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 799 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Round |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Bathroom, Office, Cheese Board, Decor, Bar, Jewellery, Pooja, Hotel, Serving, Center Table |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 299 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Round |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Serving, Decor, Hotel |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 599 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Rectangular |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Decor, Serving, Jewellery, Hotel |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | Brass Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 499 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Round |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Serving, Jewellery, Hotel, Decor |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 899 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Designer |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Serving, Hotel, Decor, Center Table |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 499 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | Green Marble |
| Shape | Triangle |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Jewellery, Bathroom, Serving, Decor, Hotel |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 499 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Round |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Bathroom, Jewellery, Decor |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 1199 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Rectangular |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Decor, Hotel, Serving |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 399 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Rectangular |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Hotel, Serving, Office |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 299 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Usage/Application | Bathroom |
| Type | Indoor |
| Material | Marble |
| Thickness | 18 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Features | Water Resistant |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 599 / Piece Get Latest Price
| Design | Art Deco |
| Color | White |
| Type | Indoor |
| Size | 60x120 cm |
| Pattern | Solid |
| Finishing | Polished |
| Wash Care | Handwash |
| Model Name/Number | Marble Tray Set With Handle |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 349 / Piece Get Latest Price
| Design | Art Deco |
| Color | White |
| Type | Indoor |
| Size | 60x120 cm |
| Pattern | Solid |
| Finishing | Polished |
| Wash Care | Handwash |
| Model Name/Number | Marble and Wood Tray |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 699 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Rectangular |
| With Handle | Without Handle |
| Thickness | 18 mm |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Serving, Cheese Board, Decor, Hotel |
| Finish | Glossy |
| Inlay Work | Stone Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 499 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Peach |
| Board Finish | Polished |
| Board Grade | Food Grade |
| Board Usage | Hotel, Restaurant |
| With Non Slip Base | Yes |
| With Handle | No |
| Country Of Origin | Made In India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 799 / Piece Get Latest Price
| Wood Type | Mango Wood |
| Shape | Oval |
| Length | 10 inch |
| With Handle | No |
| Usage | Catering, Bakery, Restaurant, Cafe, Home |
| Finish | Glossy |
| Food Safe Coating | Yes |
| With Groove | No |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 543 / Piece Get Latest Price
| Size | 16x10x2 Inch |
| Usage/Application | Home |
| Color | White |
| Size Of Tray | 120x120 cm |
| Finishing | Polished |
| Wash Care | Handwash |
| Quantity Per Pack | 1 Pcs |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 649 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Board Size | 35 x 25 cm |
| Board Thickness | 12 mm |
| Shape | Rectangular |
| Board Finish | Polished |
| Dimension | Can be Made as per client needs |
| Brand | STLYZ |
| Type | Marble and Brass Handles chopping Board / Cutting Board |
| Board Material | Marble and Brass Handles , Marble , Marble and wood or any other type can also be |
Minimum order quantity: 500 Piece
₹ 1100 / Piece Get Latest Price
| Plate Type | Decor Plate |
| Inlay Material | Bras inlay |
| Diameter | Up to 150 mm |
| Size | 12 x 12 Inch |
| Type | Indoor |
| Material | Marble |
| Design/Pattern | Floral |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 799 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | Brown Marble |
| Board Size | 30x30 |
| Board Thickness | 20 mm |
| Shape | Round |
| Board Finish | Polished |
| Board Grade | Food Grade |
| Board Usage | Restaurant, Catering, Hotel, Home Kitchen |
| With Non Slip Base | Yes |
| With Handle | No |
| Country Of Origin | Made In India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 499 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Designer |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Hotel, Jewellery, Serving, Decor |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
Arjun Khandelwal
Grahvatika
156, Natanion Ka Rasta, Tripoliya Bazar, Modikhana, Computer And Stationery House
Jaipur - 302003, Rajasthan, India