Our range of products include white marble coaster, marble and wood coasters, marble brass inlay coasters, white marble and wood coasters set for home , office, natural white marble coaster and brass inlay marble coaster.
₹ 500 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Finish | Polished |
| Shape | Round |
| Diameter | 90 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Base Material | No Base |
| With Holder | No |
| Set Contains | 4 Pieces |
| Usage Area | Gift, Restaurant, Home, Corporate, Hotel |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 995 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Usage/Application | Hotel |
| Material | Marble |
| Type | Coaster Set |
| Size | 20 * 80 (cm) |
| Thickness | 8 mm |
| Shape | Round |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 149 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Usage/Application | Hotel |
| Material | Marbel |
| Size | 20 * 80 (cm) |
| Thickness | 8 mm |
| Shape | Round |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 99 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Usage/Application | Cup and Glass Holder |
| Material | Marble |
| Type | Marble and wood Tea Coaster |
| Brand | Grahvatika |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Usage/Application | For Branding Purpose |
| Material | Marble |
| Type | Marble Coaster |
| Size | 4x4 inch |
| Coaster Length | 4 inch |
| Brand | Grahvatika |
| Country of Origin | Made in India |
| Thickness | 10 mm |
| Shape | Any shape |
| Surface | Plain Marble |
| Design/Pattern | Any design or pattern can be made |
Minimum order quantity: 500 Piece
₹ 95 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Usage/Application | Marble Tea Coaster , Drink Coaster , Beer Coaster |
| Material | Marble |
| Type | Marble and Brass Tea Coaster |
| Size | 4x4 inch |
| Coaster Length | 4 inch |
| Brand | Grahvatika |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Piece
₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Usage/Application | Tea Coaster |
| Material | Marble |
| Type | Handcrafted Marble and Wood Coaster |
| Size | 4x4 inch |
| Brand | STLYZ |
| Design/Pattern | Any Design/Pattern Required by Client |
| Thickness | 10-15 mm |
| Shape | Any Shape Required by Client |
Minimum order quantity: 500 Piece
₹ 130 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Usage/Application | Tea Coaster |
| Material | Marble |
| Size | 4x4 inch |
| Brand | Grahvatika |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Tea Coaster Set |
| Material | Marble |
| Type | Tea Coaster |
| Brand | Grahvatika |
| Color | White |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 99 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Color | White |
| Finish | Polished |
| Shape | Round |
| Diameter | 90 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Base Material | No Base |
| With Holder | No |
| Set Contains | 4 Pieces |
| Usage Area | Restaurant, Gift, Hotel, Corporate, Home |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 600 / Set Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Color | White |
| Finish | Printed |
| Shape | Round |
| Diameter | 90 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Base Material | No Base |
| With Holder | No |
| Usage Area | Hotel, Gift, Corporate, Home, Restaurant |
Minimum order quantity: 100 Set
₹ 199 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Shape | Designer |
| With Handle | Without Handle |
| Edge Profile | Round |
| Usage Application | Office, Hotel, Decor, Jewellery, Serving, Cheese Board, Center Table |
| Finish | Polished |
| Inlay Work | No Inlay |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 899 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Material | Marble |
| Type | Tea Coaster set with Stand |
| Coaster Length | 4 inch |
| Brand | Grahvatika |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Finish | Polished |
| Shape | Round |
| Diameter | 90 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Base Material | Felt |
| With Holder | No |
| Set Contains | 4 Pieces |
| Usage Area | Restaurant, Hotel, Gift, Home, Corporate |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Finish | Printed |
| Shape | Round |
| Diameter | 90 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Base Material | No Base |
| With Holder | No |
| Set Contains | 4 Pieces |
| Usage Area | Corporate, Restaurant, Gift, Home, Hotel |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 75 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Finish | Polished |
| Shape | Round |
| Diameter | 90 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Base Material | No Base |
| With Holder | Yes |
| Set Contains | 4 Pieces |
| Usage Area | Home, Corporate, Hotel, Restaurant, Gift |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Color | White |
| Usage/Application | Tea Coaster |
| Material | Marble |
| Type | Marble Tea Coaster |
| Brand | Grahvatika |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 249 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 8 mm |
| Color | White |
| Size | 20 * 80 (cm) |
| Shape | Round |
| Material | Marble |
| Usage/Application | Hotel |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 109 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 8 mm |
| Color | White |
| Size | 20 * 80 (cm) |
| Shape | Round |
| Material | Marble |
| Usage/Application | Hotel |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 350 / Set Get Latest Price
| Thickness | 10 mm |
| Color | White |
| Size | 10 x 10 cm |
| Shape | Round |
| Material | Marble |
| Surface | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Grahvatika |
Minimum order quantity: 100 Set
₹ 66 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 10 mm |
| Color | White |
| Size | 4x4 inch |
| Shape | Any Shape Required by Client |
| Material | Marble |
| Surface | Plain |
| Usage/Application | Tea Coaster |
| Design/Pattern | Any Design/Pattern Required by Client |
| Packaging Type | 4 pcs. Set packing |
| Country of Origin | Made in India |
| Type | Handcrafted Double Marble Tea Coaster |
| Brand | Grahvatika |
Minimum order quantity: 500 Piece
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 10 mm |
| Color | Multi-color |
| Size | 4x4 inch |
| Shape | Square |
| Material | Marble |
| Type | Tea Coaster Set |
| Brand | Grahvatika |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Material | Marble |
| Surface | Polished |
| Usage/Application | Hotel |
| Type | Tea Coaster |
| Brand | Grahvatika |
| Thickness | 10 mm |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 70 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 10 mm |
| Material | Marble |
| Surface | Polished |
| Type | Tea Coaster |
| Brand | Grahvatika |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 99 / Piece Get Latest Price
| Marble Type | White Marble |
| Finish | Polished |
| Shape | Square |
| Diameter | 90 mm |
| Thickness | 10 mm |
| Set Contains | 4 Pieces |
| With Holder | No |
| Design Style | Plain |
| Usage Area | Home, Hotel, Corporate, Restaurant, Gift |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 599 / Set Get Latest Price
| Thickness | 5 mm |
| Color | Multi-color |
| Size | 4x4 inch |
| Shape | Round |
| Material | Marble |
| Surface | Hand-painted |
| Packaging Type | Single -pcs. packing |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Set
Arjun Khandelwal
Grahvatika
156, Natanion Ka Rasta, Tripoliya Bazar, Modikhana, Computer And Stationery House
Jaipur - 302003, Rajasthan, India